New Business Specialist

Axtel Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Axtel Sp. z o.o. Sp. K. od ponad 14 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.
Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą, która przyjmuje do swojego zespołu kreatywnych ludzi.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Od: Axtel Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Warszawa

Axium Sp. J.

Axium od ponad 10 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Analiza potrzeb klienta i doradztwo w zakresie proponowanych produktów,
  • Organizowanie spotkań z klientami i uczestniczenie w nich,
  • Realizowanie celów sprzedażowych,
  • Badanie i analiza rynku;

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Mile widziana wiedza z zakresu teleinformatyki (rozwiązania sieciowe)
  • Prawo jazdy kat. B;

Cechy:

  • Silna motywacja do osiągnięcia sukcesu sprzedażowego,
  • Rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne i komunikacyjne,
  • Chęć doskonalenia się i zgłębiania wiedzy,
  • Wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w firmie liczącej się na polskim rynku teleinformatycznym,
  • Stabilną umowę, wynagrodzenie i premie od wyników,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, komórka),
  • Szkolenia zapewniające rozwój kompetencji,
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • Udział w znaczących wydarzeniach branżowych w Polsce i na świecie,
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole;

Wysyłając CV na powyższy adres e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Axium Sp. J. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Actively looking for new clients and business partners

  • Building key customer relationship with new and existing clients and resellers
  • Negotiating and closing business deals
  • Processing new sales leads

If you are:

  • Ambitious team player who is hungry for success
  • Creative, organised proactive sales person
  • Ready for new challenges goal getter
  • Fluent in English and another European language (preferably Dutch, German)
  • Have the ability to work under pressure
  • Have excellent attention to detail
  • … than please apply

We offer :

  • Work in the dynamic team of very ambitious and competitive team
  • Contract of employment
  • Opportunities to grow and develop
  • Chance to participate in Tele-information events, expo all over the world
  • Bonus system based on the sales results
  • Private health care