Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta – jednej z największych globalnych firm branży FMCG dostarczającej konsumentom w 180 krajach produkty marek rozpoznawalnych na całym świecie – poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zadania:
• Dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych punktach sprzedaży (sklepy),
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
• Pełnienie roli Ambasadora – osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu, edukowanie Personelu Sklepu, informowanie o nowościach, produktach, promocjach Klienta,
• Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na półkach sklepowych,
• Regularne wizyty w wyznaczonych sklepach na podległym terenie zgodnie z tygodniowym planem,
• Weryfikacja dostępności produktów w punktach sprzedaży oraz standardów ekspozycji,
• Instalacja materiałów promocyjnych oraz reklamowych,
• Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w podległym sklepie,
• Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.
Nasze wymagania:
• Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne i/lub w dziedzinie sprzedaży i marketingu,
• Mile widziane osoby posiadające status studenta,
• Doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu lub bezpośredniej obsługi Klienta,
• Aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia
• Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),
• Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe – radzenie sobie z obiekcjami Klientów,
• Umiejętność budowania relacji z Klientami oraz nastawienie na sukces,
• Umiejętność samodzielnej pracy i podejmowania decyzji,
• Umiejętności komunikacyjne i umiejętność aktywnego słuchania,
• Odpowiedzialność za wykonanie zadania zgodnie z oczekiwaniami,
• Bardzo wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz zapał do pracy,
• Dokładność, skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność za zadania i powierzone mienie,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę pełną pasji i możliwości,
• Ciekawy zakres obowiązków oraz pracę z renomowanymi produktami/markami firmy rozpoznawalnymi na całym świecie,
• Zatrudnienie przez Adecco w oparciu o umowę zlecenie z docelowym zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę kodeksową lub umowę B2B,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy : telefon z aplikacją do raportowania oraz samochód służbowy,
• Jasny zakres obowiązków, przejrzystość działania i wymagań,
• Wynagrodzenie zawsze na czas,
• Gruntowne szkolenia wstępne i cykliczne: z produktów i usług firmy, profesjonalnej obsługi Klienta, sprzedaży i negocjacji, szkolenia motywacyjne przeprowadzane przez profesjonalistów
• System motywacyjny i nagrody dla najlepszych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.