Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: okolice Poznania
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach;
  • Uczestnictwo w procesie sprzedaży na każdym etapie;
  • Wsparcie obsługi posprzedażowej w zakresie serwisu, gwarancji i reklamacji;
  • Przyswajanie zagadnień technicznych;
  • Aktualizowanie baz danych i nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • Przygotowywanie ofert;
  • Po zdobyciu doświadczenia objęcie kontaktu z klientami na wyznaczonym terenie;

WYMAGANIA
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane zootechniczne, biologiczne, inżynieryjne lub podobne
  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie atutem;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Zaawansowane umiejętności interpersonalne;
  • Zaangażowanie, inicjatywa własna, elastyczność;
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

KORZYŚCI
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Praca w renomowanej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym;

Numer referencyjny: 4-30-42531/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.