Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Dom Mediowy Intermedia Sp. z o.o.

Kraków , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dom Mediowy Intermedia Sp. z o.o. działa na rynku od 2000 roku. Nasi Klienci to znane i liczące się firmy ogólnopolskie. Posiadamy młody, ambitny zespół, wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia pracy, stwarzamy możliwość rozwoju zawodowego. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy specjalisty do Działu New Business.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • analiza trendów rynkowych
  • tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji,

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności i inicjatywy w dążeniu do realizacji celów
  • skuteczności i konsekwencji w działaniu
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • odpowiedzialności i komunikatywności
  • dobrej organizacji pracy
  • operatywności i kreatywności, niekonwencjonalnych pomysłów
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • znajomości pakietu Microsoft Office
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań
  • szkolenia oraz możliwość indywidualnego rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie za sukces
  • narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależnym domem Mediowym, który z powodzeniem działa na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca dla studenta