Młodszy Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

RIWAL Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma RIWAL poszukuje

Młodszego Specjalisty w dziale Sprzedaży Szkoleń do obsługi województwa Dolnośląskiego

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej zapraszamy do aplikowania.

JLG, MAGNI, DINOLIFT

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają przynajmniej dwuletnie doświadczenie w handlu i utrzymaniu klientów
  • posiadają umiejętności niezbędne do prowadzenia szkoleń – doświadczenie będzie atutem
  • są komunikatywne i bez problemu nawiązują nowe znajomości
  • samodzielnie organizują sobie pracę
  • cechują się determinacją w dążeniu do celu
  • czynnie korzystają z prawa jazdy kat. B
  • znają język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym – mile widziane
  • mieszkają we Wrocławiu lub bliskich okolicach

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka i utrzymanie obecnych klientów
  • realizacja planów sprzedaży
  • przygotowanie analiz, raportów, danych sprzedażowych
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • prowadzenie szkoleń (podnośniki, wózki, ładowarki itp.)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, w tym udział w szkoleniach zagranicznych
  • Możliwość awansu
  • Wpływ na tworzenie polityki firmy
  • Rozwijanie praktyki handlowej
  • Wsparcie Działu Serwisu Technicznego, Działu Wynajmu, Działu Marketingu oraz Działu Finansowego
  •  Narzędzia do pracy
  • Dofinansowanie do kursów zwiększających kwalifikacje jak studia, kursy językowe itp.
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do programu Multisport

UWAGA!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie życiorysu z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Riwal Holding Group BV, założony w 1968 roku w Holandii jest firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia