Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla polskiej Agencji Marketingowej oferującej szeroki wachlarz usług z zakresu m. in. social media, tworzenia stron internetowych czy organizacji eventów poszukujemy kreatywnego, nastawionego na osiąganie celów Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu.

Nr referencyjny: AMPR/07/2014
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

- Działania z zakresu sprzedaży: pozyskiwanie nowych Klientów, tworzenie ofert dla Klientów oraz budowanie stałych relacji z Klientami
- Przygotowywanie oraz realizacja media planów uwzględniających założone do osiągnięcia cele oraz wyznaczoną dla Klienta strategię
- Ścisła współpraca z grafikiem w ramach realizacji określonych działań
- Stała obsługa Klientów firmy oraz tworzenie i uzupełnianie bazy kontrahentów
- Wyjazdy służbowe związane z obsługą własnych Klientów

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna uzależniona od zysku
- Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
- Pracę w zgranym i energicznym zespole specjalistów z dużym zapałem do pracy
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Agencji Marketingowej

Wymagania

Wymagania:

- Wiedza z obszaru działań marketingowych poparta wykształceniem z zakresu marketingu
- Umiejętność obsługi mediów społecznościowych typu Facebook, Twitter
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom B2)
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (rozliczenie się z paliwa)
- Doświadczenie w pracy w agencji marketingowej będzie dodatkowym atutem
- Mile widziana znajomość programów graficznych
- Praktyczna umiejętność pakietu Ms Office (Word, Excel, PowerPoint) na poziomie zaawansowanym

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media