Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży B2B

easyB2B Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • sprzedaż gadżetów reklamowych pozyskanym klientom biznesowym
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z klientami biznesowymi
  • dbałość o wizerunek firmy
  • doradztwo, negocjacje oraz nadzór nad realizacją zamówień

Wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (B2B)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie/osobiście
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • zainteresowanie tematyką marketingowo-reklamową

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole z miłą atmosferą
  • stałe wynagrodzenie + prowizje + premie
  • telefon służbowy + laptop
  • dużą samodzielność

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa easyB2B Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży + premie za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja