MŁODSZY SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

Mediapolis Interactive Sp. z o.o.

01-794 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

Odpowiedzialny za: – pisanie, redagowanie i planowanie tekstów do mediów społecznościowych
• monitorowanie (social media monitoring)
• prowadzenie kampanii na Facebooku

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy za realizację celów
• stabilną i ambitną pracę w fajnym, zgranym zespole w siedzibie firmy na Żoliborzu (Warszawa)
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się, dobrze zorganizowanej i innowacyjnej agencji
• szkolenia z zakresu technik pisania w mediach społecznościowych, dziennikarstwa internetowego i bloggingu, prowadzenia kampanii na Facebooku, social media marketingu i content marketingu

Wymagania

Wymagania: – minimum jednoroczne doświadczenie na stanowisku Junior Social Media Specialist, Junior Social Media Manager, – znajomość mediów społecznościowych
• umiejętność rozmowy i angażowania fanów na Facebookui
• kreatywność
• komunikatywność
• elastyczność
• samodzielność i dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Mediapolis Interactive, agencja Social Media & Content Marketing

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce