Młodszy specjalista ds. Social media i Marketingu Online

Vrik s.c.

Wodzisław Śląski, śląskie

Opis stanowiska pracy

VRIK S.C. Drukarnia Tekstylna z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy specjalista ds. Social Media i Online Marketingu

Vrik S.C. to rodzinna firma specjalizująca się w nadrukach na tekstyliach metodą DTG oraz kompleksowej obsłudze sklepów internetowych m.in. znanych youtuberów.

Do obowiązków pracownika będzie należało:
- komunikacja marek firmy w kanałach social media
- moderacja treści i utrzymywanie kontaktów z użytkownikami profili i serwisów
- redagowanie tekstów (newsów w social mediach, newsletterów, materiałów na strony internetowe)
- współtworzenie planów marketingowych oraz komunikacyjnych dla poszczególnych projektów marek firmy
- wykorzystanie narzędzi do monitorowania internetu w zarządzaniu marką i obserwowaniu kluczowych dla firmy podmiotów
- zlecanie oraz współtworzenie materiałów reklamowych oraz grafik
- aktywny udział w rozwoju firmy

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość specyfiki portali społecznościowych oraz funkcjonalności grup zainteresowań w ramach serwisów
- umiejętność redagowania postów, newsów ("lekkie pióro")
- umiejętności interpersonalne oraz bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
- ponadprzeciętna kreatywność
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- determinacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:
- znajomość narzędzi do monitorowania internetu i social media
- znajomość polskiej sceny youtube'owej
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w blogowaniu, hobbystycznym prowadzeniu kanałów społecznościowych

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się rodzinnej firmie
- współtworzenie zespołu składającego się z ludzi zmotywowanych na osiąganie celów
- możliwość przeżycia wyjątkowej przygody zawodowej
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

Prezentacja firmy

VRIK s.c. jest rodzinną firmą działającą w branży reklamowo-tekst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż