Młodszy specjalista ds. SEO (pozycjonowanie stron)

TOPSEARCH Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

O firmie:

TopSearch to agencja marketingu internetowego wywodząca się z obszaru SEM - marketingu w wyszukiwarkach. Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie obecności firm w Internecie oraz aktywnego zwiększania sprzedaży poprzez niestandardowe działania online.

Praca stacjonarna na pełny etat w biurze w Lublinie.

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku młodszego specjalisty SEO będzie należało m.in:

  • analiza stron Klientów oraz konkurencji;
  • tworzenie strategii zwiększania ruchu z wyników organicznych;
  • prowadzenie testów;
  • wprowadzanie zmian na stronach, zamieszczanie tekstów;
  • działania związane z aktywnym pozyskiwaniem linków;
  • tworzenie cyklicznych raportów z realizacji projektów;
  • przygotowywanie wycen dla nowych Klientów;
  • analiza zachowań użytkowników na podstawie narzędzi analitycznych;
  • współudział w tworzeniu nowych narzędzi i rozwiązań wspomagających pozycjonowanie;
  • bieżące śledzenie trendów i zmian w pozycjonowaniu stron;

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie skorelowane z wiedzą i wynikami;
  • realizację ciekawych projektów;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów;

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej wiedzy z zakresu reklamy internetowej;
  • przynajmniej podstawowej znajomości HTML z wykorzystaniem baz danych;
  • praktycznej znajomości wykorzystania Excela;
  • umiejętności tworzenia prezentacji w PowerPoint;
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej
  • dokładności oraz zaangażowania w powierzone projekty
  • znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym;

Prezentacja firmy

TopSearch to agencja marketingu internetowego wywodząca się z obszaru SE... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce