Młodszy Specjalista ds. SEO, Pozycjonowanie stron

MSEO

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

PrzedInnymi .pl poszukuje młodych i ambitnych osób zainteresowanych tematyką marketingu w Internecie, a w szczególności pozycjonowaniem stron.

Opis stanowiska:
- pisanie krótkich tekstów reklamowych,
- budowa zaplecza SEO,
- rozwój zaplecza stron na bazie treści dostarczonych przez copywritera,
- prowadzenie link buildingu
- realizacja strategii promocji w wyszukiwarkach
- analiza i dobór słów kluczowych dla stron

Wymagania

- zainteresowanie tematyką marketingu internetowego i nowych technologii,
- podstawowa znajomość języka HTML,
- umiejętności pracy w zespole,
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
- mile widziana podstawowa wiedza z zakresu pozycjonowania stron

Ze swojej strony zapewniamy:
- zdobycie lub poszerzenie wiedzy z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego,
- możliwość zdobycia kwalifikacji w dziedzinie SEO,
- miłą atmosferę pracy,
- pracę w młodym i kreatywnym zespole,
- elastyczny grafik pracy w przypadku osób studiujących/uczących się.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce