MŁODSZY SPECJALISTA DS. SĄDOWYCH

LINDORFF S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 3500 pracowników w 13 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

Kluczowe zadania:

  • analiza akt sądowych oraz egzekucyjnych celem zaopiniowania dalszego toku postępowania
  • sporządzanie: pozwów o zapłatę, wniosków, projektów pism procesowych oraz projektów środków zaskarżenia
  • monitorowanie postępowań i podejmowanie czynności uzasadnionych stanem postępowania
  • kontakt z klientem zewnętrznym

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, systematyczność
  • nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • pakiet szkoleń – minimum 8 szkoleń rocznie!
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dostęp do systemu MyBenefit,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Obsługa klienta