Młodszy Specjalista ds. rynku francuskojęzycznego

European Service Exchange Sp. z o.o.

50-427 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

European Service Exchange jest platformą wymiany usług i doradztwa personalnego. Łączymy ze sobą zagranicznych klientów i polskich wykonawców.

Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy odziały regionalne w Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie i Zamościu. Obecnie, chcąc poszerzyć naszą działalność, poszukujemy kandydatów do wrocławskiego oddziału na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rynku francuskojęzycznego

Obowiązki :

- Badanie rynku zagranicznego pod kątem wyszukania potencjalnych kontrahentów

- Budowanie relacji na poziomie B2B z klientem francuskojęzycznym

- Koordynowanie i opieka nad kontraktami zagranicznymi

- Współpraca w procesie rozwijania konkretnego działu

Oferujemy :

- Wynagrodzenie + atrakcyjne prowizje

- Możliwość pracy na pół etatu

- Pogłębienie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej

- Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Wsparcie w zakresie budowania relacji biznesowych

- Częste wyjazdy zagraniczne

Wymagania

Wymagania :

-j. francuski na poziomie min. B2, mile widziane umiejętności prowadzenia negocjacji,

-mile widziani studenci ostatnich lat studiów filologicznych oraz absolwenci.

Prezentacja firmy

Nasza firma jest platformą wymiany usług i doradztwa personalnego. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting