Młodszy Specjalista ds. Rozwoju

Nord Farm Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

1. Wykształcenie o profilu biotechnologiczny, chemicznym lub biologicznym

2. Staż pracy niewymagany, ale mile widziane doświadczenie w obszarze suplementów diety, kosmetyków

3. Dobra znajomość języka angielskiego,

4. Praktyczna znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point),

5. Dobra organizacja własnej pracy, obowiązkowość, dbałość o szczegóły,

6. Inicjatywa i kreatywność w działaniu

Zakres obowiązków:

1. udział w przygotowaniu dokumentacji zakładowej (specyfikacje, procedury, instrukcje produktów)

2. śledzenie uregulowań prawnych polskich i europejskich dotyczących środków spożywczych, kosmetyków

3. udział w procesach tworzenia nowych produktów

4. udział w przygotowaniu materiałów merytorycznych nowych produktów

5. analiza projektów pod kątem regulacyjnym.

Oferujemy:

1. Umowę o pracę

2. Dobre zarobki

3. Możliwość zdobycia dużego doświadczenie oraz rozwoju osobistego

4. Ciekawą pracę w otoczeniu młodych ludzi

5. Sprzęt służbowy: telefon, komputer/tablet

6. Miłą i przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Od 2008 roku firma NORD FARM funkcjonuje na polskim rynku farmaceutyczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój