Młodszy specjalista ds. rozwoju

LOTOS Paliwa Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LOTOS Paliwa Sp. z o.o. jest jedną ze spółek, należących do Grupy Kapitałowej Grupa LOTOS S.A. Główny zakres działalności spółki to rozwój sieci sprzedaży paliw, poprzez które swoje zakupy realizują klienci indywidualni oraz flotowi. LOTOS Paliwa Sp. z o.o. to lider i dostawca najwyższej jakości produktów, zapewniający swoim klientom profesjonalną obsługę, działający w poczuciu odpowiedzialności za środowisko i gwarantujący pracownikom optymalne warunki do pracy i rozwoju osobistego.

Obecnie LOTOS Paliwa Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj umowy: umowa na zastępstwo

Numer referencyjny: 23/LP/17

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe magisterskie; preferowany kierunek: ekonomia, zarządzanie, marketing;
  • podstawowa znajomość wymogów formalno-prawnych przy nabywaniu nieruchomości komercyjnych;
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • biegła znajomość programów MS Office
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na wyniki;
  • samodzielność i zaangażowanie
  • sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

PODSTAWOWE ZADANIA

  • przygotowywanie wniosków inwestycyjnych dla Zarządu Spółki;
  • prowadzenie dokumentacji projektów inwestycyjnych;
  • przygotowywanie danych do sporządzenia analiz efektywności inwestycji;
  • administrowanie bazą ofert nieruchomości;
  • udział w przygotowaniu planów inwestycyjnych;
  • przygotowywanie raportów z bieżącej działalności Biura.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – telefon, laptop
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę,
  • karta pracownicza LOTOS Biznes (rabat na paliwo i wybrane towary z oferty stacji),
  • możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych.

Prosimy o składanie aplikacji do dnia 13.11.2017r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.