Młodszy Specjalista ds Rozwoju Oferty - Rozwoju Produktu

Master-Tech

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Master-Tech poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds Rozwoju Produktu w sklepie NA-HAKU w Wieluniu, zajmującego się dystrybucją części do przyczep.

Osoba zatrudniona na stanowisku bedzie odpowiedzialna za:

  • wyszukiwanie nowych dostawców
  • analizę ofert dostawców
  • raport i propozycja nowych produktów
  • opracowanie informacji o nowych produktach (zdjęcia, opis)
  • wprowadzanie nowych produktów do oferty: szkolenie dla sprzedawców, umieszczenie informacji o produktach w sklepach internetowych.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (3/4 lub pełny etat)
  • długoterminową współpracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • dla najlepszych pracowników możliwość awansu.

Wymagania

Odpowiedni Kandydat powinien być:

  • dobrze zorganizowany
  • samodzielny i odpowiedzialny
  • otwarty na kontakty z klientami
  • kreatywny i pomysłowy w pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie swoich kandydatur tylko i wyłącznie poprzez serwis infopraca lub pocztę e-mail (telefony oraz osobiste wizyty nie będą brane pod uwagę).

Prezentacja firmy

Firma Master-Tech jest producentem przyczep oraz części do przycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne