młodszy specjalista ds. rozwoju aplikacji biznesowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska aktualnie do Działu Utrzymania i Rozwoju Systemów ICT poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko:

Nr ref.: 41294
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla istniejących aplikacji
  • udział w ciekawych projektach biznesowych (wsparcie IT, analiza biznesowa, programowanie w SQL)
  • wsparcie integracji z systemami firm zewnętrznych
  • rozwój aplikacji biznesowych
  • analiza potrzeb biznesowych oraz poszukiwanie rozwiązań IT
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania nowych funkcjonalności
  • koordynacja współpracy z dostawcami IT
  • wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych, rozwiązywanie błędów
  • udział w testach systemów informatycznych, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • worzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
  • doświadczenie w analizie wymagań biznesowych pod kątem przełożenia ich na specyfikację techniczną rozwiązania
  • doświadczenie w pracy przy wdrażaniu nowych funkcjonalności/aplikacji biznesowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (SQL),
  • umiejętność projektowania makiet interfejsu użytkownika,
  • znajomość UML,
  • umiejętność projektowania przypadków użycia,
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • asertywność
  • systematyczność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność współpracy z użytkownikami i nastawienie na rozwiązywanie ich problemów

Oferta:
  • praca w międzynarodowej organizacji będącej liderem na rynku rozwiązań HR
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw w zgodzie z potrzebami biznesu oraz wewnętrznymi procedurami
  • realne możliwości rozwoju i awansu
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym system premiowy
  • bogaty pakiet szkoleń