Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu weryfikacji rozliczeń klientów dotyczących zużycia energii elektrycznej i gazu: od wprowadzenia danych z faktur do systemu, weryfikację merytoryczną rozliczeń, po bieżące wyjaśnianie rozbieżności, prowadzenie reklamacji i przygotowanie raportu dla klienta zewnętrznego.
  • Analiza zapisów umów i innych dokumentów dotyczących zakupu energii elektrycznej i paliwa gazowego.
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i energii elektrycznej.
  • Przygotowywanie raportowania:
    • wewnętrznego (przygotowanie rozliczeń),
    • zewnętrznego (dla klientów firmy, sprzedawców energii i gazu),
    • raportów ad hoc – w zależności od sytuacji i potrzeb.
  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, prowadzenie korespondencji biznesowej.
  • Obsługa procesu obiegu i archiwizacji dokumentów.
  • Terminowa realizacja innych przydzielonych zadań.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office – szczególnie Excela.
  • Łatwości w posługiwaniu się systemami IT.
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zamiłowania do pracy z liczbami.
  • Dokładności, odpowiedzialności oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Dobrej organizacji pracy (ustalanie priorytetów, planowanie, etc.).
  • Komunikatywności i miłego sposobu bycia.

Oferujemy:

  • Szansę rozpoczęcia kariery w rozwijającej się firmie będącej liderem w swoim segmencie rynku.
  • Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.
  • Realny rozwój umiejętności w obszarze energetyki, kontrolingu, rozliczeń.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (8-16 lub 9-17).
  • Dogodną lokalizację w pobliżu dworca kolejowego oraz stacji metra.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku „Aplikuj”. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta