Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Księgowości

Euro-Tax

Poznań, wielkopolskie

Euro-Tax
Euro-Tax
Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę zagranicą (Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania i wiele innych). Jesteśmy doradcami, zajmującymi się odzyskiwaniem nadpłat podatkowych i innych świadczeń z tytułu pracy zagranicą dla naszych klientów.
W chwili obecnej, do jednej z naszych spółek Euro-tax.pl, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemów rozliczeniowo-księgowych
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie dot. rozliczeń
  • Analiza kont klienckich oraz kontakt z klientami firmy w celu uzupełnienia danych niezbędnych do rozliczeń
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Kontrola rozrachunków oraz wspieranie Działu Rozliczeń i Księgowości w powierzonych zadaniach

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziani studenci kierunków Finanse, Rachunkowość, Księgowość i pokrewnych)
  • Biegła obsługa programu MS Excel
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Dokładność, odpowiedzialność i samodzielność
  • Gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów (np. Karta Multisport)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • Atrakcyjną lokalizację blisko centrum

W chwili obecnej, do jednej z naszych spółek CUF Sp. z o.o. w Poznaniu, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ: