Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji

Locotranssped Sp. z o.o.

61-028 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowaego zakresu obowiązków należeć będzie:

  • Kontrola dokumentacji transportowej;
  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Wprowadzanie do systemu faktur zakupowych,
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Weryfikacja danych wprowadzanych do systemu;
  • Przygotowywanie zestawień;
  • Windykacja,
  • Współpraca z zespołem spedytorów i działem finansowym.

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Sumienność skrupulatność oraz dokładność;
  • Umiejetność pracy pod presją czasu;
  • Spostrzegawczność oraz dociekliwość;
  • Biegła znajomość obslugi komputera ( MS Office)

Prezentacja firmy

Firma Locotranssped Sp. z o.o.. specjalizuje się w świadczeniu ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat