Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Identyfikowanie nowych kanałów rekrutacji IT
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Selekcja kandydatów
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • Negocjacje i finalizowanie umów z kontraktorami
  • Nadzorowanie procesu zatrudniania nowych pracowników i wdrażania ich do pracy
  • Udział w projektach z zakresu employer branding
  • Wsparcie przy innych działaniach HR

WYMAGANIA:

  • Motywacja do rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Zaangażowanie, inicjatywa i chęć do nauki
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B1)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem
  • Doświadczenie w pracy w rekrutacji będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacjach IT
  • Wsparcie doświadczonych konsultantów
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej

B2Bnetwork