Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
*budowanie i zarządzanie bazą Kandydatów,
*rekrutacja i selekcja Kandydatów zgodnie w ustalonymi standardami,
*przygotowywanie raportów rekrutacyjnych,
*redagowanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
*współpraca z urzędami pracy i innymi instytucjami,
praca w terenie - organizacja giełd pracy i akcji promocyjnych.

Wymagania:
*mile widziane doświadczenie w branży usług personalnych i znajomość rynku pracy (mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej)
*znajomość technik rekrutacji i selekcji,
*umiejętność pracy pod presją czasu,
*dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
*bardzo dobra komunikatywność i wysoka kultura osobista,
*wykształcenie wyższe lub w trakcie,
*prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
*duże wsparcie merytoryczne ze strony managera i innych specjalistów,
*możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
*szkolenia wewnętrzne,
*prywatna opieka medyczna,
*zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
*możliwość realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych,
*miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.