Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

U nas dowiesz się jak wygląda proces poszukiwania i selekcji Kandydatów, nauczysz się w praktyce wykorzystywać dostępne źródła i narzędzia wspierające rekrutację oraz poznasz bliżej branżę IT & Telco.

Do Twoich obowiązków będzie m.in. należało:

  • pozyskiwanie kandydatów i wstępna selekcji aplikacji
  • telefoniczny kontakt z kandydatami
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych a nastepnie samodzielne ich prowadzenie
  • administrowanie wewnętrzną bazą kandydatów

Oczekiwania:

  • studenci lub absolwenci
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie rozwojem w obszarze rekrutacji
  • dyspozycyjność min. 30h/ tydzień
  • mile widziane osoby mające praktyki lub doświadczenie w pracy w firmie doradztwa personalnego lub działach HR
  • doświadczenie w pracy przy kontakcie telefonicznym oraz znajomość rynku technologii informacyjnych będzie atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość nauki, podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Wyjatkową atmosferę pracy w grupie spółek z obszaru oprogramowania, marketingu i mediów online

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja