Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+, jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Codziennie dbamy o to, aby do naszych klientów trafiali pracownicy „szyci na miarę”, a dodatkowo wspieramy kandydatów w poszukiwaniu najlepszej dla nich ścieżki zawodowej.

Ta rekrutacja jest dla nas wyjątkowa, ponieważ szukamy nowej osoby do naszego zespołu. Jeśli chcesz realizować projekty dla różnorodnych klientów i nie zamykać się tylko na jedną branżę, a do tego wiążesz swoją przyszłość z branżą HR, to ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Czym się zajmujemy?

Rekrutujemy pracowników różnego szczebla w Polsce i dla klientów zagranicznych. Oferujemy usługi rekrutacji stałych oraz zatrudnienia tymczasowego. Naszymi klientami są zarówno duże organizacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jakie zadania Ci powierzymy?

• kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych do pracy w Polsce i zagranicą

• aktywne pozyskiwanie kandydatów

• tworzenie i publikowanie ogłoszeń na stronie www, mediach społecznościowych, portalach ogłoszeniowych

• utrzymywanie relacji z kandydatami, budowanie pozytywnego candidate experience

• wyszukiwanie i wdrażanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów

• ścisła współpraca z działem handlowym podczas prowadzenia projektów dla klientów

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

• interesujesz się branżą HR i masz za sobą pierwsze doświadczenie w rekrutacji

• posiadasz zdolności komunikacyjne i uwielbiasz pracę z ludźmi

• w pracy cenisz sobie samodzielność i różnorodne zadania

• dobrze radzisz sobie z ustalaniem priorytetów i organizacją własnej pracy

• masz proaktywną postawę i jesteś „graczem zespołowym”

Dlaczego polubisz naszą firmę?

• oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur

• chętnie dzielimy się swoją wiedzą/doświadczeniem i razem stawiamy czoła trudnym sytuacjom

• mamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (Rondo Matecznego – łatwy dojazd komunikacją miejską i brak strefy płatnego parkowania)

• korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet Enel-med)

• dbamy o work life balance – nie ma u nas nadgodzin

• pracujemy w elastycznych godzinach (start między 7.30 a 9.00)

Masz ochotę nas poznać? Wystarczy Twoje CV, my zajmiemy się resztą.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja