Bergman Engineering Sp. z o.o.
Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Kostrzyn Wielkopolski

RE/PS/03/KO

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym analiza dokumentów aplikacyjnych oraz prowadzenie i obserwacja procesów naboru
  • Kontakt z klientem wewnętrznym
  • Działania z zakresu employer branding
  • Wsparcie zespołu rekrutacji w codziennych zadaniach
  • Prowadzenie raportów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
  • Doświadczenie w rekrutacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych, przede wszystkim Word, PowerPoint, Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną
  • Bergman Engineering Sp. Z . o.o.)
  • Udział w interesujących projektach rekrutacyjnych w prestiżowej firmie
  • Zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres:
mp@bergman-engineering.com