Młodszy specjalista ds rekrutacji

Work Service Express

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds rekrutacji.

Obowiązki:
• Tworzenie bazy danych kandydatów na określone stanowiska poprzez utrzymywanie kontaktu z potencjalnymi kandydatami,
• Informowanie o bieżących ofertach pracy,
• Weryfikacja kwestionariusza analizy potrzeb klienta oraz dostępności kandydatów,
• Przeprowadzanie procesu rekrutacji, w tym analizowanie profilu stanowiska, tworzenie raportu ze spotkania z kandydatem, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę, tworzenie oferty wyjazdu dla kandydata, przeprowadzanie procesu selekcji kandydatów z wykorzystaniem różnych narzędzi rekrutacyjnych, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, przedstawianie kandydatom oferty pracy i warunków zatrudnienia,
• Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu elektronicznego,
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami zewnętrznymi m.in. poprzez uczestniczenie w targach pracy,
• Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Oferujemy:
• Praca w dynamicznym środowisku,
• Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych,
• Szansa na wykorzystanie własnych pomysłów,
• Elastyczny czas pracy,
• Pracę z zaangażowanymi ludźmi odnoszącymi się do siebie z szacunkiem,
• Bezpłatne różnorodne napoje,
• Wspólne świętowanie wielu okazji, zarówno rocznic zatrudnienia, jak i innych mniej typowych.

Wymagania:
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji w branży opieki medycznej konieczne,
• Wykształcenie min. średnie,
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• Mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Samodzielność i szybkość działania,
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z kandydatami,
• Dobra organizacja pracy własnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.