Młodszy specjalista ds. rekrutacji (z orzeczniem niepełnosprawności)

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce.

Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Radomiu oraz Gdańsku.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 5169.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w Polsce poszukujemy w chwili obecnej do naszego oddziału w Poznaniu, ambitnych i zaangażowanych pracowników na stanowisko: młodszy specjalista ds. rekrutacji

Opis stanowiska:

- redagowanie ogłoszeń prasowych oraz internetowych na potrzeby wszystkich projektów,

- dodawanie ogłoszeń na portale z pracą,

- uczestniczenie w projektach związanych z budowaniem wizerunku firmy na rynku pracy,

- pomoc i wsparcie przy przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych na stanowisko średniego i niższego szczebla w tym:

- analiza i selekcja życiorysów oraz listów motywacyjnych;

- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,

- tworzenie profili kandydatów dla Klientów w tym potwierdzenie kompetencji osób rekrutowanych.

- regularna aktualizacja nowych portali z pracą,

- wkład w politykę oraz rozwój działu realizacji,

- ścisła współpraca z współpracownikami ze wszystkich działów,

Wymagania:

- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

- wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe ZZL, psychologia, pedagogika, socjologia)

- doświadczenie w pracy biurowej

- doświadczenie w agencji pracy tymczasowej będzie dodatkowym atutem

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

- biegła umiejętność poruszania się po Internecie

- dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość rozwoju

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska.

(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa