Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/07/2016.

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Personelu Opiekuńczego

Gdańsk, pomorskie

Promedica24.

Opis stanowiska pracy

W naszym Oddziale:

• będziesz aktywnie pozyskiwał osoby zainteresowane pracą w charakterze opiekunki/opiekuna

• aktywnie promował firmę na podległym terenie

• współpracował z Urzędami Pracy, uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy

• prowadził spotkania informacyjne oraz rekrutacyjne

• organizował działania terenowe zmierzające do pozyskania personelu opiekuńczego

Kim jesteś:

• posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

• posiadasz silną motywację do wykonywania zadań związanych z pozyskiwaniem personelu opiekuńczego

• jesteś osobą komunikatywną oraz ukierunkowaną na cel

• jesteś gotowy do wykonywania pracy mobilnej na podległym terenie

• posiadasz prawo jazdy kat. B

• praktycznie posługujesz się pakietem MS Office

• dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Dołączając do nas zyskujesz:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

• realny wpływ na rozwój organizacji

• możliwość rozwoju oraz pakiet szkoleń

• ubezpieczenie grupowe oraz Kartę Multi Sport

• pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Promedica Care Sp.z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w świadczeniu usług dla... sektora medycznego. Opiekujemy się ludźmi w krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Dziś marka Promedica Care Sp.z o.o. jest synonimem wysokiej jakości i skuteczności, ale na sukces pracujemy od 2004 roku codziennie troszcząc się o zdrowie pacjentów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Praca Human Resources , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja i sekretariat , Praca Obsługa klienta