Młodszy specjalista ds. rekrutacji i/lub administracji / Płatny staż

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pruszków

W związku z projektem stażowym prowadzonym przez Urząd Pracy w Pruszkowie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i/lub administracji

Staż jest na okres pół roku z wynagrodzeniem 997,40 zł brutto miesięcznie i gwarancją zatrudnienia po zakończeniu na przynajmniej 3 miesiące.

Warunki aplikowania na staż:

1. Osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy Pruszków do 30 lat.
2. Osoby gotowe do zarejestrowania się jako osoby bezrobotne w Urzędzie Pracy Pruszków
3. Osoby będące studentami zaocznymi lub wieczorowymi zameldowane na terenie powiatu Pruszkowskiego.
Ponadto
Jesteś/byłeś/aś studentem/tką lub absolwentem/tką studiów humanistycznych
Interesujesz się tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/Rekrutacji
Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe rozwijać w HR
Jesteś osobą zmotywowaną do pracy, komunikatywną oraz otwartą
Dobrze znasz obsługę pakietu MS Office
Umiesz organizować własny czas pracy

Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem APLIKUJ DO NAS!

Główne obowiązki na stanowisku:

Udział w spotkaniach dot. ustalenia planów działania w poszczególnych projektach rekrutacyjnych, ustalenia profili poszukiwanych Kandydatów,
Redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
Przeprowadzanie wstępnych selekcji aplikacji,
Organizowanie spotkań z Kandydatami,
Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych,
Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.
Wsparcie Realizacji projektów

Oferujemy:

Płatny staż z gwarancja zatrudnienia na okres przynajmniej 2-óch miesięcy po zakończeniu stażu
Możliwość nabrania doświadczenia w międzynarodowej Firmie
Możliwość podjęcia stałej współpracy z Adecco
Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.