Młodszy Specjalista ds. Reklamacji i Faktur w Biurze Obsługi Klienta

Bio Planet S.A.

Wilkowa Wieś, Leszno koło Błonia, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

• prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży,
• prawidłowe wystawianie dokumentów wydań i przyjęć magazynowych,
• przygotowywanie, kompletowanie dokumentów dla poszczególnych regionów,
• bieżąca obsługa reklamacji Klientów,
• praca w systemie zmianowym.

Wymagania

• bardzo dobra organizacja pracy,
• chęć podnoszenia kwalifikacji,
• umiejętność obsługi pakietu MS Office,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• dyspozycyjność,
• systematyczność.

W zamian oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Bio Planet S.A. zajmuje się dystrybucją zdrowej żywności, ekologi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa