Młodszy Specjalista ds. Realizacji Wysyłki

Żabka Polska Sp. z o.o.

Pomorskie, pomorskie

Miejsce pracy: Pomorskie

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 6000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Kluczowe zadania:

  • wsparcie Koordynatora w nadzorowaniu nad przebiegiem procesu konfekcjonowania,
  • rozliczanie grup konfekcjonujących,
  • wsparcie Koordynatora w kontroli i nadzorze nad prawidłowością tworzonej dokumentacji,
  • prowadzenie analizy jakości pracy grup konfekcjonujących,
  • raportowanie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy w magazynie lub logistyce magazynowej,
  • znajomości zasad gospodarki magazynowej,
  • umiejętności obsługi komputera - pakiet MS Office (Qguar mile widziane),
  • wysokiej motywacji do pracy i zaangażowania,
  • dyspozycyjności (praca w godzinach popołudniowych),
  • odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia.

W trakcie pracy oferujemy Tobie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych,
  • pracę w Centrum Logistycznym należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe).