Młodszy Specjalista ds. Raportów i Analiz

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki ubezpieczeniowej, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Raportów i AnalizMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja narzędzi Excel do raportowania;
  • Udział w projektach związanych z poprawą jakości danych i modyfikacją CRM;
  • Tworzenie i aktualizacja baz danych dotyczących spraw sądowych w systemie CRM i w plikach Excel;
  • Obsługa płatności związanych z prowadzonymi sprawami sądowymi: weryfikacja wartości opłat, wyliczanie należnych odsetek, zlecanie płatności, rozliczanie faktur;
  • Analiza danych dotyczących spraw sądowych, przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Przygotowywanie prezentacji na podstawie danych lub raportów;

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu rejestrów, baz danych i obróbce danych, tworzeniu raportów wg. różnych kryteriów;
  • Umiejętność tworzenia narzędzi (Excel) usprawniających pracę;
  • Doświadczenie we współpracy z działami finansowymi / analitycznymi oraz z prawnikami;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności zaawansowany MS Excel: wymagana duża sprawność w obróbce plików, znajomość funkcji przydatnych do tworzenia baz danych i zaawansowanych analiz, mile widziana znajomość programu Access;
  • Umiejętność wyciągania wniosków i analitycznego myślenia;
  • Dokładność;
  • Szybkość działania przy zachowaniu wysokiej jakości;
  • Inicjatywa i kreatywność: zgłaszanie usprawnień pracy i propozycji modyfikacji narzędzi;

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.