Młodszy specjalista ds. promocji i marketingu

F.U. Mój Dom

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa TURNAU - firma z wieloletnim doświadczeniem w wynajmie apartamentów w centrum Krakowa - poszukuje Młodszego specjalisty ds. promocji i marketingu.

Zakres obowiązków:
-aktualizacja oferty na stronie www oraz w innych serwisach internetowych;
-współpraca z kanałami sprzedaży (serwisy, agenci);
-monitorowanie działań konkurencji;
-prowadzenie kampanii Google Adwords;
-prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych;
-przygotowanie i wdrożenie propozycji ciekawych działań/akcji promocyjnych;
-tworzenie i administracja baz danych.

Co oferujemy:
-szkolenia z zakresu Google Adwords i Social Media
-pracę w zgranym zespole
-wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
-możliwość dostosowania godzin pracy z zajęciami na uczelni

Wymagania

Kogo szukamy:
-Kreatywnej, ambitnej i pracowitej osoby gotowej samodzielnie prowadzić powierzone projekty
-Osoby z dobrą znajomością pakietu MS Office oraz z podstawową znajomością programów graficznych
-Osoby zdolnej do świadomego monitorowania sprzedaży oraz wyciągania wniosków

Mile widziane:
-doświadczenie w branży hotelarskiej lub marketingu
-osoby studiujące

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wynajmem mieszkań w centrum Krakowa dla turystów i biz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media