Młodszy Specjalista ds. Produktów Finansowych

Sygma Bank Polska S.A.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: IN/MS/S/WŁ/3

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż kart kredytowych oraz kredytu gotówkowego na terenie danej sieci handlowej
  • realizacja planów sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • reprezentowanie Banku w kontaktach z klientami
  • bieżąca analiza wyników osiąganych w placówce
  • budowanie pozytywnego wizerunku Sygma Banku

Wymagania:

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w weekendy)
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży będzie mile widziane
  • gotowość do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu bankowości
  • otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność negocjacji
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się, nowoczesnym Banku
  • jasno zdefiniowany system szkoleń i ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole nastawionym na osiąganie celów zawodowych

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijający się na polskim rynku bank z siedzibą w Wa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi