Młodszy Specjalista ds. procesu PtP/AP z językiem hiszpańskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego klienta międzynarodowej insourcingowej korporacji, poszukujemy solidnych i zmotywowanych osób na stanowisko:

Główne obowiązki:

-Wprowadzanie faktur do systemu
-Otrzymywanie faktur od dostawców i ich księgowanie
-Sprawdzanie prawidłowości faktur
-Kontakt telefoniczy z dostawcami
-Realizacja zleceń od Team Leadera

Wymagania:

-Student/Absolwent
-Swobodna komunikacja w języku hiszpańskim - warunek konieczny
-Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
-Dobra znajomość Programu Excel
-Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie

Oferujemy:

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe benefity
-Pracę w przyjaznym środowisk
-Bezpieczne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy, bardzo proszę o przesłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.