Młodszy Specjalista ds. Procesowania Danych

docFlow S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Od: docFlow S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

docFlow S.A. to nowoczesna firma, która działa na polskim rynku zarządzania danymi i dokumentami. Dzisiaj zarządzanie dokumentami opiera się na infrastrukturze informatycznej oraz nowoczesnych systemach zarządzania ludźmi i informacjami. Dlatego wciąż rozwijamy te obszary w docFlow S.A., aby skutecznie wspierać procesy biznesowe naszych Klientów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• przetwarzanie e-dokumentów finansowo-księgowych w aplikacji komputerowej

• wprowadzanie informacji z dokumentów do bazy danych

• kategoryzowanie typów dokumentów

• analiza kompletności i poprawności wprowadzonych danych

WYMAGANIA:

• wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci)

• gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

  (w godz. 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00), od poniedziałku do piątku

• dyspozycyjność minimum 4 dni robocze w tygodniu

• biegła znajomość obsługi komputera

• dokładność i sumienność

• mile widziane doświadczenie w obsłudze dokumentów finansowo-księgowych

OFERUJEMY:

• pracę na podstawie umowy zlecenia

• stawkę 13 zł/h brutto

• konkursy z nagrodami dla najlepszych

• partnerską atmosferę pracy w młodym zespole

• możliwość rozpoczęcia kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie

• dodatkowe benefity (pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

• wiele inicjatyw wewnętrznych dla pracowników – wolontariat, akcje charytatywne, biegi długodystansowe, grupowe zajęcia sportowe

• pracę w nowoczesnym biurze ze swobodnym dostępem do miejsc parkingowych dla samochodów i rowerów

• darmową kawę i herbatę

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.