młodszy specjalista ds. pozyskiwania talentów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W związku z rozwojem naszego zespołu rekrutacji stałych we Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41163
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, będziesz:

  • osobą odpowiedzialną za pierwszy etap procesu rekrutacji
  • pracować przy projektach na stanowiska Top Managerskie
  • docierać do najlepszych kandydatów na rynku
  • raportować wyniki wykonywanych działań

Oczekiwania:
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów?
  • metoda direct search nie stanowi dla Ciebie problemu?
  • jesteś osobą silnie zorientowaną na realizacje celów?
  • masz wiele kreatywnych pomysłów jak skutecznie docierać do najlepszych kandydatów na rynku?
  • lubisz samodzielność w działaniu, potrafisz efektywnie zaplanować swój czas pracy?
  • potrafisz rozmawiać w języku angielskim?

Oferta:
  • 8 godzin dziennie pozytywnej energii w zgranym zespole
  • korporacyjne standardy pracy w połączeniu z work-life balance
  • szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • opieka medyczna, możliwości skorzystania z karty Multisport, platformy do nauki języków obcych World Speaking oraz dofinansowania nauki

Zapraszamy!