Młodszy Specjalista ds Pozycjonowania

Verseo.pl

63-330 Dobrzyca, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska Pracy:
- wykonywanie audytów stron internetowych
- optymalizacja stron www
- tworzenie i rozwijanie zapleczy SEO
- przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Oferujemy:
- samodzielne stanowisko pracy w konkurencyjnej branży
- dodatkowe zewnętrzne szkolenia związane z marketingiem internetowym
- możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań
- możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju
- pracę w młodym zespole w jednej z najlepiej rozwijających się agencji SEM/SEO w Poznaniu
- zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
- niezbędne narzędzia (telefon, laptop itd.)
- jasną ścieżkę rozwoju i kariery
- w dłuższym okresie możliwość wyboru dowolnej formy zatrudnienia (umowa o pracę, własna działalność)

Atrakcyjne wynagrodzenie (Podstawa + rozbudowany system prowizyjny)

Praca w biurze pon - piątek (Plewiska k. Poznania)

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń
- dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie
- podstawowa znajomość PHP, MySQL
- praktyczna znajomość HTML/XHTML i CSS
- podstawowa znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami

Prezentacja firmy

Verseo pl <br/>Agencja Marketingu Internetowego. <br/>Specjalizacja: AdW... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce