Młodszy Specjalista ds. polityki wynagrodzeń i analiz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Praca na pełny etat od stycznia/ lutego 2021
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki: Ekonomia, HR, Kadry/ płace
  • Doświadczenie w pracy biurowej - min. 1 rok, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Zadania:

  • Przygotowywanie i opracowywanie zestawień/ raportów ds. budżetu wynagrodzeń oraz poziomu zatrudnienia
  • Weryfikowanie efektywności programów wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu premiowania w firmie
  • Sporządzanie raportów i analiz z zakresu wynagrodzeń, świadczeń i etatów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials