Młodszy Specjalista ds. planowania produkcji

Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o.

Czeladź/Siemianowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Informujemy, iż Firma HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

(Nr ref.: WEW/2017/PLA_CZ)

Umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Czeladź/Siemianowice

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie planów produkcyjnych krótkoterminowych dla poszczególnych wydziałów na podstawie dostarczonych zamówień z jednostek organizacyjnych, analizy budżetu oraz prognoz,
  • Czynny udział w procesie zbierania danych, obliczania zdolności produkcyjnych, podział mocy produkcyjnych, czynne działania w celu optymalnego wykorzystania maszyn w zakładanym okresie,
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy Działami Produkcji a Działami Sprzedaży w Polsce,
  • Nadzorowanie i kontrola przebiegu realizacji planów i zadań produkcyjnych,
  • Nadzór nad terminową realizacją zleconych zamówień półwyrobów przetworzonych,
  • Dążenie do wprowadzenia postępu technologicznego w procesach produkcji,
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • Kontrola i optymalizacja zapasów magazynowych półwyrobów,
  • Ścisła współpraca z działami w zakresie: przyjmowania zamówień do realizacji, uruchomienia nowych projektów lub doskonalenia już istniejących, optymalizacji poziomu stanów magazynowych, półwyrobów potrzebnych do realizacji bieżących planów produkcyjnych, ustalenia terminów prowadzenia napraw i remontów, nowych inwestycji, uwzględniających plany produkcyjne.

Wymagane kwalifikacje zawodowe:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 1 rok – mile widziane
  • Doświadczenie w tworzeniu planów produkcyjnych – mile widziana,
  • Umiejętności analityczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na ciągłe doskonalenie.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Handlowej 20, w Czeladzi (kod pocztowy: 41-253), dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Finanse