Młodszy Specjalista ds. planowania finansowego

Private Solutions Sp. z o.o. Sp. k.

54-203 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

• oferowanie usług finansowych

• kompleksowa obsługa Klientów indywidulanych i biznesowych

• etyczne doradztwo i sprzedaż

• Samodzielne podejmowanie działań pro-sprzedażowych

• budowanie długotrwałych relacji z Klientami

• dbałość o etykę zawodową i dobry wizerunek firmy

• udział w szkoleniach firmowych

Oferujemy:

· wynagrodzenie na start kariery

· atrakcyjny na tle konkurencji system prowizyjny

· narzędzia do pracy: laptop, telefon służbowy, biurko

· elastyczne godziny pracy

· program wdrożeniowy oparty o system szkoleń merytorycznych i rozwijających konkretne kompetencje z zakresu obsługi Klienta

· dla osób wyjątkowo zaangażowanych, kreatywnych oraz lojalnych możliwość obsługi kluczowych Klientów firmy, ale i rozwoju w pionie, na stanowisko Starszego Specjalisty ds. planowania finansowego oraz zarządzania zespołem.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej

• wiedzy ogólna na temat rynku usług finansowych

• umiejętnośi relacyjnej sprzedaży

• postawy pro-kliencka

• wysokich standardód obsługi Klienta

• samodzielności w organizacji pracy

Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem i klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

Private Solutions to zatrudniająca specjalistów z branży finansow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse