Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Intive (pl)

Wrocław, dolnośląskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Zadania i obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa procesów kadrowo-płacowych pracowników ( pracujących w kilku lokalizacjach, oddziałach firmy)
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z zasadami Prawa Pracy
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Rozliczanie czasu pracy (ewidencje, listy obecności, nadgodziny, urlopy, zwolnienia chorobowe, inne nieobecności)
  • Przygotowanie danych i kompletowanie dokumentów do sporządzenia list płac
  • Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania i rozwiązywania umów oraz rozliczania wynagrodzeń osób współpracujących w ramach umów cywilnoprawnych,
  • Wsparcie merytoryczne z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, uprawnień pracowniczych, naliczania wynagrodzeń pracowników firmy,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami zajmującymi się naliczeniem wynagrodzeń, szkoleniami bhp
  • Współpraca z osobami z firmy na różnych szczeblach w organizacji
  • Przygotowanie wyliczeń, raportów i zestawień dla potrzeb kierownictwa firmy oraz innych działów

Profil Kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1-2 lata
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe, albo średnie, poparte kursami i doświadczeniem
  • Praktyczna znajomość Kodeksu Pracy oraz Prawa Pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy
  • Umiejętność koncentracji uwagi, podejmowania decyzji -  często pod presją czasu
  • Wysoka operatywność, odpowiedzialność oraz komunikatywność
  • Doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców w Polsce oraz czasowym delegowaniu pracowników do krajów UE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stały rozwój umiejętności zawodowych,
  • Długoterminową współpracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Kartę multisport,
  • Ubezpieczenie medyczne w sieci Medicover,
  • Lekcje z j. angielskiego
  • Umowa na czas określony (12m-cy) z możliwością przedłużenia

Intive (pl)