Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/07/2016.

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Katowice, śląskie

Promedica24.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • organizacja szkoleń pod kątem logistycznym i administracyjnym
  • kontakt z uczestnikami szkoleń (personel opiekuńczy)
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i aktualizacja danych w systemie
  • optymalizacja organizacji procesów szkoleniowych

Wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność perswazji
  • orientacja na cel oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel i Power Point)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju oraz pakiet szkoleń
  • realny wpływ na rozwój polityki szkoleniowej organizacji
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • ubezpieczenie grupowe oraz Kartę Multi Sport

Promedica Care Sp.z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w świadczeniu usług dla... sektora medycznego. Opiekujemy się ludźmi w krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Dziś marka Promedica Care Sp.z o.o. jest synonimem wysokiej jakości i skuteczności, ale na sukces pracujemy od 2004 roku codziennie troszcząc się o zdrowie pacjentów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Edukacja / Szkolenia