Młodszy Specjalista ds. organizacji podróży indywidualnych

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 29 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Opis stanowiska:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta indywidualnego i grupowego
  • tworzenie i prezentacja ofert dopasowanych do indywidualnych oczekiwań Klienta
  • obsługa posprzedażowa rezerwacji wycieczek lokalnych, hoteli z dojazdem własnym, biletów lotniczych, wynajmu samochodów
  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla sieci sprzedaży
  • współpraca z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami

Wymagania:

  • zainteresowanie turystyką i pasja do podróży
  • podstawowa znajomość geografii świata i wiedzy na temat największych atrakcji turystycznych
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

mile widziana:

  • znajomość systemów rezerwacyjnych (m.in. Merlinx)
  • umiejętność tworzenia oferty pakietowej dostosowanej do wymagań klienta

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • firmowe wyjazdy zagraniczne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.