Młodszy Specjalista ds. Opisów Towarów

Morele.net Sp. z o.o.

Kraków, 31-553, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli studiujesz zaocznie, jesteś pasjonatem nowości technicznych - sprzętu komputerowego i chciałbyś pracować w ogólnopolskiej, bardzo szybko rozwijającej się firmie e-commerce, gdzie Twoje zaangażowanie byłoby odpowiednio doceniane - zapraszamy do wysłania aplikacji na to stanowisko.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało między innymi
- Wdrażanie opisów produktowych
- Rozwiązywanie zgłoszonych błędów w opisach
- Uczestnictwo projektach działu opisów
- Zgłaszanie błędów i propozycji do działu IT

Wymagania

- Studia zaoczne w toku (warunek konieczny)

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

- Bardzo dobra znajomość branży IT,RTV,AGD,Foto,Tele

Oferujemy

- Pracę na pełny etat

- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

- Pracę w młodym, zgranym zespole

Prezentacja firmy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media