MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KORPORACYJNEJ SPÓŁEK

Blackstones Corporate Services

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma prawnicza specjalizująca się w prawie handlowym i gospodarczym poszukuje absolwentki/absolwenta lub studentki/studenta studiów niestacjonarnych z biegłą znajomością języka angielskiego na stanowisko młodszy specjalista ds. obsługi korporacyjnej spółek do pracy w młodym i ambitnym zespole w pełnym wymiarze godzin.

WYMAGANIA:

  • absolwent/absolwentka lub student/studentka studiów prawniczych lub kierunków pokrewnych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • praktyczna znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, sumienność
  • zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole
  • zdolność szybkiego uczenia się i przystosowywania do wymogów oraz obowiązujących standardów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku zajmować się będzie m.in.:

  • bieżącą obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego
  • przygotowywaniem projektów wniosków, dokumentów i pism związanych z rejestracją podmiotów gospodarczych oraz zgłaszaniem zmiany danych tych podmiotów w rejestrze przedsiębiorców oraz urzędach
  • sporządzaniem innych pism oraz dokumentów w języku polskim i angielskim
  • przygotowywaniem kompleksowej dokumentacji do sądów i urzędów
  • koordynacją przebiegu dokumentów oraz prowadzeniem rejestru dokumentacji
  • wsparciem w obsłudze transakcji związanych z zakładaniem, sprzedażą oraz dokonywaniem zmian w spółkach prawa handlowego zgodnie ze wskazaniami i instrukcjami
  • przygotowywaniem protokołów ze zgromadzeń wspólników oraz uchwał i sprawozdań innych organów spółki zgodnie z instrukcjami
  • bieżącym kontaktem z polskimi i zagranicznymi podmiotami, kancelariami, bankami, sądami, urzędami, biurami rachunkowymi
  • tłumaczeniem dokumentów prawniczych

OFERUJEMY:

  • przyjemną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • stałe godziny pracy
  • pracę w międzynarodowym zespole

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Kandydaci zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną mogą zostać poproszeni o wzięcie udziału w testach kompetencji. Część rozmowy zostanie przeprowadzona w języku angielskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym).

Prezentacja firmy

Gotowe spółki <br/>Jesteśmy największym dostawcą gotowych spółek w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja