Młodszy Specjalista ds Obsługi Kluczowych Klientów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Praga Płd., mazowieckie

Dla naszego klienta znanej i cenionej firmy amerykańskiej z branży spożywczej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 41072
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płd.

Zakres obowiązków:
  • rejestracja i koordynacja realizacji zamówień kluczowych klientów zgodnie z wymogami klientów
  • utrzymywanie bieżącej komunikacji z klientami odnośnie dostępności poszczególnych produktów
  • współpraca z innymi działami celem realizacji zamówień klientów na założonym poziomie serwisu
  • spółpraca z handlowcami w obszarze promocji oraz realizacji zamówień kluczowych klientów
  • zapewnienie dostaw produktów z magazynów regionalnych i centralnych zgodnie z polityką dystrybucyjną

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub student 4,5 roku
  • bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji MS Office (głównie Excel, Power Point)
  • doświadczenie we współpracy z klientami/konsumentami – mile widziane
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analityczne
  • samodzielność, sumienność

Oferta:
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
  • miła i przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)