Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Chcesz zdobywać pierwsze doświadczenia w branży finansowej?
Dobrze czujesz się w kontakcie z klientami?
Szukasz rozwojowej pracy w międzynarodowej firmie?

Ta oferta skierowana jest do ciebie!!!

Zadania:

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań klientów
  • Weryfikacja wniosków pożyczkowych zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Codzienna współpraca z pośrednikami finansowymi oraz BIK
  • Obsługa klientów na wysokim poziomie z zachowaniem standardów firmy
  • Budowanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Pierwszego doświadczenia (3 - 6 miesięcy) w telefonicznej obsłudze klienta
  • Doświadczenia w branży finansowej lub obsłudze połączeń przychodzących - będzie dużym atutem
  • Wykształcenia w zakresie bankowości lub finansów - mile widziane
  • Znajomości obsługi pakietu Microsoft Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Sumienności, dokładności i rzetelności w wykonywanych zadaniach

Nasz klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Benefity: prywatną opiekę lekarską, kartę sportową, lekcje języka angielskiego
  • Szkolenie wprowadzające na stanowisko pracy
  • Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Zapraszamy do aplikowania!

Numer referencyjny: MSOK/WA2/08/19/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.