Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0017172
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów PLAY;
  • Back - office'owa obsługa klienta;
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy;
  • Udzielanie informacji.

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

  • Umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy powiązany z osobistymi wynikami pracy
  • Możliwości rozwoju w strukturach PLAY: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne;
  • Imprezy integracyjne;
  • Lekcje j. angielskiego.
  • Karta MultiSport; opieka medyczne i ubezpieczenie na życie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.