Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Warszawa, 00-867, mazowieckie

Lider na rynku usługi pozyskiwania
krwi pępowinowej w Polsce
w związku z rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 00-867

Obowiązki:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • udzielanie informacji o ofercie,
  • pośredni oraz bezpośredni kontakt z klientem,
  • obsługa dokumentacji związanej z klientem.

Poszukujemy osoby:

  • umiejącej pracować indywidualnie i zespołowo,
  • chętnej do pracy i do nauki,
  • ze znajomością języka angielskiego,
  • energicznej,
  • komunikatywnej,
  • samodzielnej,
  • mile widzianiy status studenta.

Oferujemy:

  • dostęp do wiedzy w bardzo interesującym obszarze usług medycznych
  • pracę w młodym zespole oraz miłej atmosferze,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • perspektywę rozwoju,
  • stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych,
  • doświadczenie w międzynarodowej organizacji,
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet socjalny